Kara Taşıma

Kara Taşıma

Hizmet alanımız yurt içi ve yurt dışı her türlü taşımacılık evden eve bürodan büroya Portekiz'den, Afganistan'a, İtalya'dan İskandinav ülkelerine kadar son derece geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yükün özelliklerine bağlı olarak yüksek tonajlı, geniş hacimli, yanıcı ve parlayıcı ürün taşımaları, bir küçük paketten doksan tona kadar parsiyel ve komple taşımalar. Firmamız şehirlerarası eşya ve yük taşımacılık hizmetlerini zamanında teslim prensipli kuruluş.

evden eve nakliyat

LOJİSTİK

Uluslararası Evden eve nakliyat Teslimat süresinin taşıdığı öneme bağlı olarak, var olabilen en kısa sürede boşaltma yerine ulaştırılan ekspres (üç günde Türkiye - Almanya) sevkiyatlar. Yıllık anlaşmalar kapsamında maksimum 12 saat ile sınırlı araç tedariki teminatı.

NAKLİYE

Eyüpoğlu Nakliyat Hizmet alanımız yurt içi ve yurt dışı her türlü taşımacılık evden eve bürodan büroya Portekiz'den, Afganistan'a, İtalya'dan İskandinav ülkelerine kadar son derece geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yükün özelliklerine bağlı olarak yüksek tonajlı, geniş hacimli, yanıcı ve parlayıcı ürün taşımaları, bir küçük paketten doksan tona kadar parsiyel ve komple taşımalar.Intermodal Servisler Avrupa Ekspres Servisleri Özel İş Nakliyeleri , askılı Taşımacılık, kapıdan kapıya Teslim , depolama servisleri Gümrükleme Nakliye Sigortalar.