www.eyupogluevdeneve.com/
(0216) 446 26 30 Gsm: (0533) 481 40 36
EYÜPOĞLU TAŞIMACILIK
 
eyüpoğlu nakliyat ''SORUMLULUK TAŞIYORUZ''
 
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Kartal Evden Eve Nakliyat
Üsküdar Evden Eve Nakliyat
Ümraniye Evden Eve Nakliyat
Bostancı Evden Eve Nakliyat
İçerenköy Evden Eve Nakliyat
Ataşehir Evden Eve Nakliyat
Göztepe Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Gebze Evden Eve Nakliyat
Yakacik Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Ulus Evden Eve Nakliyat
Etiler Evden Eve Nakliyat
EYÜPOĞLU EVDEN EVE TAŞIMACILIK

www.eyupogluevdeneve.com

Not:Bu şubeler harici başka yerde şubemiz yoktur.

Tuzla:0216 446 26 30 Küçükyalı:0216 388 67 23 Kartal:0216 473 46 72

Kocaeli:0262 655 20 05 Gsm:0533 481 40 36-0505 638 77 75-0542 499 93 68

Hakkımızda

istanbul ucuz nakliyat İstanbul evden eve taşımacılık sektörüne 1996 yılında merkezi Kartal olarak evden eve nakliyat hizmetine giriş yapmıştır.Eyüpoğlu Evden Eve Taşımacılık olarak ev,ofis,fabrika,askılı tekstil,işyeri,okul,banka,fuar ve stand gibi benzeri taşımacılıklarda size hizmet vermekteyiz. Artık modern ve dürüst taşımacılıkta "EYÜPOĞLU" damgası var. İleri teknoloji ile teçhizatlaşmış son model Kamyon ve kamyonet ve tecrübeli uzman kadrosuyla size hizmet etmek için hazırdır.Çünkü EYÜPOĞLU evden eve nakliyat bu imkanlara sahiptir. Ciddi, Dürüst ve Anlayışlı Muhatap istiyorsanız; malınızdan ve verilen sözün en hızlı yerine getirilmesinden emin olmak istiyorsanız; kazançlı işbirliği imkanı istiyorsanız; o zaman tercihiniz EYÜPOĞLU olmalıdır. Çünkü, Eyüpoğlu Taşımacılık bu meziyetlere sahiptir.TUZLA,tuzla merkezde şubemiz açıldı..


Evden Eve Nakliyat-Evden Eve Nakliye Nasıl Olmalıdır?
ucuz nakliyat  Eyüpoğlu evden eve nakliyat ekipleri, taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Başarılı bir nakliyat olması için taşınmaya başlamadan evvel özel planlama, dikkatli koordinasyon ve detayları tespit edici çalışmalar yapılmaktadır. Müşteri Temsilcisi yardımcı olmak üzere nakliyatın her aşamasında sizin yanınızda daima hazır olacaktır.

Operasyon, taşınma ihtiyaçlarınızın Müşteri Temsilcisi tarafından dikkatle ve özenle analiz edilmesi ile başlar. Daha sonra müşterimizin uygun olduğu gün ve saatte Eyüpoğlu Nakliyat Eksperi taşınma yapılacak adrese keşif için gider. Taşınma gününde Müşteri Temsilciniz, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Eyüboğlu Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra operasyon başlar.Eşya taşıma da size çayınızı yudumlamak kalsın.

Fuar Taşımacılık

ucuz nakliyatFuar Taşımacılık: Fuar Taşıma, Fuar Nakliyat,Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yâda kurumlara özel bir hizmet. Fuar nakliye, malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde, fuar stant malzemeleri'ni önemli bir titizlikle kurulumu yapılır. Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde yine aynı şekilde önemli bir titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz.Firmamız yıllardır fuar ve stand taşımacılık hizmetlerini garantili olarak yapmaktadır.Fuar nakliyesi olarak yıllardır kaliteli ve uygun standartlar doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.Fuar nakliyesinde doğru adrestesiniz.Tercihiniz Eyüpoğlu Nakliyat olacaktır.


Kurum Taşıma

kartal nakliyatKurum Taşıma: Kurum Taşıma, Kurumsal Taşımacılık, İş yeri Taşıma, Okul, hastane, hazır giyim atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemleri gerçekleştirilir. Kurum Nakliyat, Kurum Nakliye, Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.Kapalı çelik kasalı araçlar ile hizmet vermekteyiz.Kurum nakliyeciliği olarak ilk akla gelen tercih.


Ev Eşyası Depolama

Tuzla Evden Eve  nakliyat   Depolama Gümrükleme Parsiyel taşıma dallarında hizmet vermekteyiz. Eşya ve mallarınızı Eyüpoğlu Evden Eve Nakliyat depolarında muhafaza edebilirsiniz.Depolarımızda 24 saat güvenlik elemanları ve muhafaza görevlileri bulunur. Depolama Hizmeti ve detayları hakkında bizi arayınız .Eşyamı nasıl bir depoya koyucum diye korkmayın. eşyanızı Eyüpoğlu Nakliyat’ a teslim edin ki, gözünüz arkada kalmasın. Eyüboğlu Nakliyat depo olarak iki tür depo hizmetinize sunmuştur. Birinci depo garaj içerisinde bulunmaktadır. Buradaki depoda konteynırlar ve Alman marka raflar bulunmaktadır. konteynırlara normal ev eşyaları konulmaktadır. Her ev eşyası ayrı konteynırlara konulmaktadır. Eşyalarınız konteynırlara koymamızın sebebi ise, deprem, su baskını, haşere, vb. tehlikelerden uzak tutmaktır.Raflara ise fabrika eşyaları, paletli ürünler, vb. dizilmektedir.İkinci depo olarak ta kısa süreli kalacak eşyalarınız içindir. Eyüboğlu Nakliyat aynı zamanda depolanan eşyalarınıza paket sigortası yapıyor. Bu sigorta poliçesi aklınıza gelebilecek her türlü hasarı karşılamaktadır.Eşya depolama da lider kuruluş.
( deprem, yangın, sel vb. ).
Tuzla nakliyatçı,tuzla taşıma,tuzla taşımacılık,tuzla nakliyat firmaları,şirketleri tuzla,tuzlada nakliyeciler.Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak size uygun fiyat sunarız.Firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz deneyimli ve işi bilmekle beraber daimi uzman ekipten oluşmaktadır. Kara Taşımacılık Hava Taşımacılık Deniz Taşımacılık Raylı Taşımacılık Fabrika Nakliyesi

 
 
Evden Eve  nakliyat
Biz Eyüpoğlu olarak tüketici hakları ilkesine uyar ve müşterilerin beklentileri doğrultusunda hareket ederiz.Evet evden eve nakliyat ı biz başlatmadık.Ancak biz geliştirdik.Çünkü biz İstanbul da en çok müşteri potansiyeline sahip ve en güvenilir bir firmayız.Adımız sermayemizdir.Eyüpoğlu keyifli taşımalar diler,saygılar sunarız..Kocaeli Ankara İzmir Bursa Antalya İstanbul Bölgelerine günlük sevkiyatımız vardır.topselvi evden eve nakliyatArtık evden eve nakliyat,evden eve taşımacılık ve evden eve nakliye konularında size yaza özel indirimli fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.Şehiriçi şehirlerarası taşıma konularında lider.İstanbul merkez olarak size kaliteli ve sorunsuz nakliye garantisi sunmaktayız.Artık nasıl ev nakliyesi yapacağınıza düşünmeyip ve tedirgin olmanıza gerek kalmayacak sorunsuz ve kaliteli taşıma firması olarak eyüpoğlu nakliyat yanıbaşınızda.Eyüpoğlu Nakliyat doğru tercihiniz.Nakliyecilikte sorunsuz ve kaliteli hizmet.

 

 

 

 


Eyüboğlu Nakliyat Tüm Hakları Saklıdır. sitemap.xml Web tasarım & uygulama : tuzla evden eve nakliyat

evden eve nakliyat